Kontakt

Välkommen att kontakta oss!

Vem vill du kontakta?

Kundsupport Sälj Service Lager

Mejla oss!

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig så snart vi kan!



Kontakta

Tel: +46 8 630 99 60
Fax:+46 8 756 19 30
info.se@sigpse.com

Besök

Hantverkarvägen 6
187 66 Täby
Karta

Kundsupport

Stefan Karlsson

Logistikchef +46 8 630 99 69 s.karlsson@sigpse.com

Jonas Gustafsson

Kundsupport +46 8 630 99 68 j.gustafsson@sigpse.com

Jill Lövgren

Säljsupport +46 8 630 99 73 j.lovgren@sigpse.com

Erik Pedersen

Kundsupport reservdelar +46 8 630 99 72 e.pedersen@sigpse.com

Sälj

Hans Hermansson

Regional Director Northern Europe +46 8 630 99 62 h.hermansson@sigpse.com

Björn Wessel

Area Sales Manager / Distrikt väst / Branschansvarig metallindustrin +46 8 630 99 76 b.wessel@sigpse.com

Peter Bergström

Area Sales Manager / Distrikt norr +46 8 630 99 66 p.bergstrom@sigpse.com

Ulf Jönsson

Area Sales Manager / Distrikt syd +46 8 630 99 71 u.jonsson@sigpse.com

Jan Karlsson

Area Sales Manager +46 8 630 99 75 j.karlsson@sigpse.com

Stefan Wiik

Area Sales Manager / Branschansvarig sågverksindustrin +46 8 630 99 78 s.wiik@sigpse.com

David Seestrand

Produktchef sträckfilmsmaskiner +46 8 630 99 64 d.seestrand@sigpse.com

Sven Axman

Produktchef märkning +46 8 630 99 67 s.axman@sigpse.com

Tommy Nilsson

Produktchef bandningsmaskiner +46 8 630 99 65 t.nilsson@sigpse.com

Gunilla Andersson

Marketing Assistant Northern Europe +46 8 630 99 63 g.andersson@sigpse.com

Service

Klas Mattsson

Servicechef Skandinavien +46 8 630 99 86 k.mattsson@sigpse.com

Erik Pedersen

Kundsupport reservdelar +46 8 630 99 72 e.pedersen@sigpse.com

Stefan Alm

Servicetekniker norra Sverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 81 s.alm@sigpse.com

Roger Boman

Servicetekniker Mellansverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 82 r.boman@sigpse.com

Joakim Funhammar

Servicetekniker märkning/bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 83 j.funhammar@sigpse.com

Bengt E Nilsson

Servicetekniker Sverige, Sträckfilmsmaskiner +46 8 630 99 84 b.nilsson@sigpse.com

Per Saresjö

Servicetekniker södra Sverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 85 p.saresjo@sigpse.com

Cattis Ribjer

Konstruktion +46 8 630 99 93 c.ribjer@sigpse.com

Lager

Stefan Karlsson

Logistikchef +46 8 630 99 69 s.karlsson@sigpse.com

Tommy Andersson

Lager och transport +46 8 630 99 90 t.andersson@sigpse.com