Kontakt

Välkommen att kontakta oss!

Vem vill du kontakta?

Kundsupport Sälj Service Lager

Mejla oss!

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig så snart vi kan!



Kontakta

Tel: +46 8 630 99 60
Fax:+46 8 756 19 30
info.se@signode.com

Besök

Hantverkarvägen 6
187 66 Täby
Karta

Ekonomi

Shared Service Center
Tel: +46 371 375 00
accounting.se@sigpse.com

Kundsupport

Stefan Karlsson

Logistikchef +46 8 630 99 69 s.karlsson@signode.com

Jonas Gustafsson

Innesäljare +46 8 630 99 68 j.gustafsson@signode.com

William Prtic

Innesäljare +46 8 630 99 78 w.prtic@signode.com

Jill Lövgren

Säljsupport +46 8 630 99 73 j.lovgren@signode.com

Martin Johnsson

Kundsupport reservdelar/ Servicekoordinator +46 8 6309987 m.johnsson@signode.com

Sälj

Sven Axman

Sales Manager Sweden and Denmark / Product Manager Marking Sweden +46 8 630 99 67 s.axman@signode.com

Björn Wessel

Area Sales Manager / Distrikt väst / Branschansvarig metallindustrin +46 8 630 99 76 b.wessel@signode.com

Ulf Jönsson

Area Sales Manager / Distrikt syd +46 8 630 99 71 u.jonsson@signode.com

Jan Karlsson

Area Sales Manager / Distrikt öst +46 8 630 99 75 j.karlsson@signode.com

Jonas Gustafsson

Innesäljare +46 8 630 99 68 j.gustafsson@signode.com

William Prtic

Innesäljare +46 8 630 99 78 w.prtic@signode.com

Tommy Nilsson

Produktchef bandningsmaskiner +46 8 630 99 65 t.nilsson@signode.com

Therese Brixberger

Marknad & Kommunikation +46 8 630 99 63 t.brixberger@signode.com

Service

Alexis Brundin

Scandinavian Service Manager +46 8 630 99 86 a.brundin@signode.com

Stefan Alm

Servicetekniker norra Sverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 81 s.alm@signode.com

Roger Boman

Servicetekniker västra Sverige, bandning +46 8 630 99 82 r.boman@signode.com

Fredrik Lilja

Servicetekniker Mellansverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 88 f.lilja@signode.com

Per Saresjö

Servicetekniker södra Sverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 85 p.saresjo@signode.com

Martin Johnsson

Kundsupport reservdelar/ Servicekoordinator +46 8 6309987 m.johnsson@signode.com

Cattis Ribjer

Konstruktion +46 8 630 99 93 c.ribjer@signode.com

Lager

Stefan Karlsson

Logistikchef +46 8 630 99 69 s.karlsson@signode.com

Tommy Andersson

Lager och transport +46 8 630 99 90 t.andersson@signode.com